HOME       ČÍM JSME VYJÍMEČNÍ?       NABÍZÍME       KONĚ       FOTOGALERIE       CENÍK       KONTAKT   


Čím jsme výjimeční?

Celý náš areál 25ha je vytvořený podle umění Feng-shui, s alternativním přístupem ke zvířatům, lidem, přírodě, architektuře. Nejen v letním počasí vypadá areál nádherně, ale i v zimě má své kouzlo.   

Novinka – seminář Feng shui v praxi I. a II.

Ohýbáme kaštany, aby v budoucnu takto vypadala naše alej    
Přijeďte si zajezdit na koni nebo na kole! Cyklotrasy zde

V okolí je plno možností na výlety! Tipy na výlet zde

Parádní živé stavby, které jsou vytvořeny z vrbového proutí - altánky s tunely, iglú, ploty kolem srubu, ohrazení koňské sprchy a jiné vrbové stavby - mrkněte… 

Takto budou brzy vypadat

Vzácné menhiry-přijďte si u nich odpočinout, nabijí vás a doplní energii na další dny. A nyní nám přibyly nové kameny, ze kterých něco vytvoříme.

Proč pastevní ustájení 24 hodin denně? Nádherné prostředí, jako na anglickém venkově, máme 18 pastvin. Koně jsou v pohodě, vyrovnaní, zdraví, osvalení a bez zdravotních komplikací.

Máme nové boxové ustájení leták zde

S našimi koňmi sportujeme. Zaměřili jsme se na drezůru, parkur, všestrannost, rekreační jízdu a chov koní. Máme už i výborné výsledky.

Zakladatelem našeho chovu je klisna Gaya, plemene Shagya – Arab. Dále plemeno Arab, PRE a další koně plemene Český sportovní pony.

Nejen koníci jsou ozdobou našeho areálu, ale i spousty jiných zvířat, psi a plno koťátek. Pomáhají taky s úklidem

Nepřehlédnete nás ani z letadla! Při pohledu z vrchu, uvidíte nejen název firmy M+M vytvořený ze stromů, ale i různé obrazce, jako jsou třeba andělské křídla

Celoročně pořádáme : -- pony kluby a školičky, spoustu různorodých jednodenních akcí, soutěží a seminářů, vícedenní akce, za každého počasí, jak pro děti, tak dospělé. – tábory - pololetní, jarní, velikonoční a příměstské tábory v létě. V areálu je sportoviště, trampolína, skluzavka, rybník a plno prostoru a možností k vyžití.

Hlavním krédem je, pobyt v přírodě se zvířaty.

Abyste k nám trefili, máme navigační systém, už od začátku Ptení

Abyste se neztratili, namalovali jsme velkou mapu přes celou maringotku

Také jsme pro Vás vymysleli naučnou stezku, kde máte na tabulích popsáno, co u nás uvidíte, kam máte jít a co pro Vás připravujeme do budoucna.

Rekonstruujeme ubytování, které zaujme už při prvním pohledu zvenčí, dokončení cca květen 2017

Těšíme se na Vaši návštěvu